Кошик
20 відгуків

Дезінфікуючі засоби

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Не варто навіть згадувати, наскільки в сфері медицини важлива чистота і стерильність. Крім загальних вимог до кожного приміщення та обладнання, існує ряд інших, які необхідно дотримувати. Дезінфекція, незважаючи на, здавалося б, просте її визначення, має ряд труднощів, які необхідно враховувати при покупці засобів та супутніх матеріалів.

Для кожної сфери медицини підходять певні засоби дезінфекції, про які докладніше можна дізнатися в описі кожного або у нас, задавши питання і відправивши його консультанта або на нашу електронну пошту.

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ЗАСОБИ ДЕЗІНФЕКЦІЇ?

Є безліч варіантів, більш дешевих і більш дорогих. Delfin Medical дотримується тієї категорії товарів, у яких ціна і якість знаходяться в оптимальній пропорції, не поступаючись одне іншому.

Для всіх видів обладнання підходять певні кошти. Для інструментів інші. Для рук стоматолога, будь-якого лікаря чи медичного персоналу - четверті. Сам кабінет краще обробляти п'ятими, і як же вибрати саме той комплект, який необхідний? Delfin Medical підібрав все так, щоб з цим не виникло проблем навіть у новачка, який опинився на нашому сайті вперше.

- Аэродезин 2000 - дуже популярний розчин, який йде як у вигляді спрею (з розпилювачем), так і без. Він призначений для обробки невеликих поверхонь, приладів, а також місць, які є важкодоступними. Що важливо - він підходять для обробки електронних приладів. Як правило, Аэродезин 2000 використовується при обробці операційних, дитячих стаціонарних кабінетів, приймалень, палат реанімації)

- АХД 2000 - препарат, призначений для хірургічної антисептики. Для місцевого застосування, АХД 2000 по інструкції втирається в шкіру протягом чотирьох хвилин. Перед використанням рекомендується вимити руки та просушити їх рушником. Для простої гігієнічної антисептики АХД 2000 слід просто втирати в руки протягом не більш ніж тридцяти секунд, такого часу цілком вистачить на швидку чистку.

Поодинокі випадки алергічної реакції роблять АХД 2000 одним з найбільш часто продаються розчинів для антисептики.

- Неосептин. Універсальний антисептик, який володіє тривалою дією, яке зберігається впродовж трьох годин. Такий розчин зручний як при обробці окремих медичних предметів при уколах або інших видах ін'єкцій, а також добре підходять для обробки шкіри пацієнта. Незамінний і в екстрених випадках, коли під рукою може не виявитися медичних рукавичок.

Ці та інші антисептичні засоби можна придбати на нашому сайті, який постійно змінюється та доповнюється, слідуючи останнім нововведенням медичної індустрії. 

Виробник
  • 1
+380969123331
+380737123331
Интернет-магазин "Delfin Medical"
Алексей
Україна Одеська область Одеса
Мапа